Jak odzyskuje się długi

odzyskiwaniedlugow

2014-11-28 12:17
 Oceń wpis
   

Bardzo szybko liderem na polskim rynku stała się firma KRUK. Windykacja w KRUKU jest już dla nas czymś naturalnym. Firma posiada placówki w całej Polsce, jednak najbardziej znana jest siedziba dolnośląska, czyli firma KRUK Wrocław, bo właśnie tam wszystko się zaczęło.

 

Początki KRUKA

Osobą, która powołała do życia firmę, wraz z innymi założycielami, był Piotr Krupa, który od roku 2003 jest prezesem zarządu spółki. Sama firma pojawiła się na polskim rynku w 1998 r. i wystartowała z impetem, bo już w 4 lata później wzbudzała szacunek. W latach tych KRUK zajmował się przede wszystkim obsługą portfeli masowych oraz budową kancelarii prawnej, wyspecjalizowanej we wspieraniu postępowania sądowego i egzekucji komorniczej. Lata mijały, a wciąż są to dwa podstawowe filary działalności firmy.

 

KRUK za granicą

W roku 2005 KRUK przekształca się w spółkę akcyjną, przystępuje do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i współtworzy Kodeks Dobrych Praktyk Windykacyjnych. Niesłychanie ważny był rok 2007, kiedy KRUK rozszerzył swoja działalność poza granice naszego kraju i założył swoją siedzibę również w Rumunii. Po sukcesie w Rumunii, firma rozpoczęła również swoją działalność w Czechach i Słowacji w roku 2012.

 

Działania marketingowe

Swoją popularność KRUK zawdzięcza również działaniom marketingowym, jakie prowadził. W akcji Nasze Długi zachecał do poszerzania swojej świadomości finansowej. W 2010 roku powstała platforma e-KRUK.pl, gdzie klienci firmy mogli być na bieżąco ze swoimi sprawami.

 

KRUK w internecie i zmiana logo

Dla nas najważniejszy okazał się rok 2013, kiedy to uruchomiony został portal VERIF.pl, gdzie można sprawdzić wiarygodność swoich kontrahentów. W bieżącym roku zmianie uległo logo firmy oraz KRUK otworzył się na rynek niemiecki dzięki spółce KRUK Deutschland GmbH.


Fakt, że KRUK jest największą firmą windykacyjną w Polsce nie dziwi, kiedy w wielu miastach Polski idąc ulicą, widzimy jego charakterystyczne logo. KRUK nie próżnuje i jak widać podbija inne kraje europejskie.

Tagi: windykacja, firma windykacyjna
kategoria: Ogólne