Jak odzyskuje się długi

odzyskiwaniedlugow

2014-09-02 10:23
 Oceń wpis
   
Dużo osób myśl o windykacji przysparza o dreszcze. Dzieje się tak z powodu takiego, że nie znamy celu jaki przyświeca windykacji. Celem takiej firmy nie jest zajęcie naszego zadłużenia. To są prawa komornika, z którymi windykatorzy bardzo często są myleni. Celem windykacji jest doprowadzenie do porozumienia obu skłóconych stron bez doprowadzania do egzekucji

Jeśli więc jesteśmy dłużnikami, nie powinniśmy unikać kontaktu z windykacją. Jej celem jest pomóc nam spłacić należności, a nie uprzykrzać życie.

Jak może nas wspomóc firma windykacyjna?

Windykator jest pośrednikiem między dłużnikiem a wierzycielem. Jego zadaniem jest ustalenie sposobu spłaty zadłużenia na takie, które będą zarówno wykonalne dla dłużnika, a również wystarczające dla wierzyciela. Z reguły podczas czynności windykacyjnych dług rozkładany jest na nisko oprocentowane raty. 

Uniknij komornika!

Unikanie kontaktu z firmą windykacyjną zawsze prowadzi do przyznania tytułu wykonawczego i zajęcie się sprawą przez sądowego komornika. Ten ze względu na szeroki zakres możliwości może skutecznie ściągać dług.

Jeżeli chcesz uniknąć odebrania domu, licytacji komorniczych Twojego majątku, zajęcia Twojego wynagrodzenia, warto skontaktować się windykatorem i razem ustalić dogodny sposób spłaty. Przeważnie kontakt z firmą windykacyjną pozwala uniknąć odwiedzin komornika.
 
Tagi: długi, windykator, firma windykacyjna, komornik sądowy
kategoria: Ogólne